my na to máme...

INTERIÉRY PRAHA:

Kdo jsme:Co chceme:

Interiéry Help budou mít dvě části

V jedné budou nováčci. Zde se budeme zaobírat zakázkami například pro státní instituce, školy, příspěvkové organizace, základní opravy činžovních domů, státních budov a podobně. Ve druhé části budeme nabízet služby i do bytů a soukromým osobám i podnikatelským subjektům za zlevněnou sazbu. Zde budou pracovat již pokročilejší řemeslníci, kteří nejprve prošli první částí a mají již nějakou určitou praxi a mohou nabídnout kvalitní standart služeb.

Přechodem do druhé části se zvýší i platové podmínky.

Interiéry Help budou tedy cenou za své služby dostupné nejen pro oficiální instituce, ale i pro soukromé osoby a podnikatele. Rekvalifikace v Interiérech Help bude trvat dva roky.

Další postup:

Řemeslníci, kteří prošli oběma částmi v Interiérech Help budou po ukončení odborného zaškolení moci se buď uplatnit na trhu práce v jiných podnicích, nebo přejít do sekce Interiéry Praha, která bude dělat náročné zakázky a kde dojde k zvýšení jejich platových podmínek. Interiéry Praha nebudou čerpat příspěvky na své zaměstnance..

Interiéry Praha: 

Interiéry Praha

www.interirerypraha.eu

Jsme projekt společnosti SD AKORN Praha zaměřený na precizní práci na interiérech.

Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti. Společnost pana Vlastimila Šimka patřila mezi nejprestižnější interiérové firmy a kralovala na trhu 20 let a za svou existenci vytvořila stovky interiérů od klasických bytů, až po ty nejluxusnější.

https://www.interierypraha.eu kladou velký důraz na detail a na specifické individuální požadavky klientů a každou zakázku připravují na míru, důsledně tak rozpoznávají skutečnou představu klienta a rozvíjejí ji k výsledné spokojenosti.

     splněné zakázky Interiéry Praha 

  Mezi naše referenční akce patří například realizace vstupu do prezidentské kanceláře, ve spolupráci s hradním architektem Bořkem Šípkem, za další připomenutí stojí rekonstrukce privátní vinárny pod galerií Petra Brandla, návrhy a rekonstrukce pizzeria Venezia, rekonstrukce památkové, např realizace oprav kostela Sv. Martina v Řepích, vybudování čtyř vlastních interiérových studií -koupelnové, kuchyňské, vestavěné skříně, plovoucí podlahy.

Kam patříme:

Sociální Družstvo AKORN Praha

www.akorn.cz

Sociální družstvo AKORN Praha navazuje na mezinárodní komunitní síť ACORN International a po vzoru slavné bratrské organizace ACORN USA, která od 70 let do současnosti komunitním způsobem vystavěla miliony bytů pro Američany a mimo jiné také doslova změnila chudinské čtvrtě k nepoznání, kde se prolínalo stavitelství se zaměstnaneckými komunitami a bojem za sociální práva (podstatně se zlepšilo postavení čtvrtí pod správou ACORN na nadstandardní životní úroveň), se i my snažíme vytvořit platformu prolnutí alternativní komunitní stavební společnosti a dalších zaměstnaneckých komunit k vytvoření jakéhosi subsidiárního společenství s možností dalšího rozvoje a vlivu.

Proto zakládáme sociální družstvo AKORN Praha, které má za cíl zaměstnávat lidi ohrožené na trhu práce a zároveň zlepšit jejich postavení různým prolínáním komunitních družstevních částí SD AKORN Praha. Základní sekce budou stavitelské Interiéry Help a Interiéry Praha pod vedením zkušeného stavitele Vlastimila Šimka, který svou původní známou a úspěšnou firmu Interiéry Praha převedl pod sociální podnikání do SD AKORN Praha, další sekce k tomu začnou přibývat. Současně již provozujeme sekci Nanotechnologického výzkumu v oblasti nanovláken pro ekologické, stavební a zemědělské využití pod vedením zkušeného vývojáře a majitele několika patentů Františka Tomana.


TÝM ODBORNÍKŮ

 se zájmem o zakázky se obraťte na: František Toman +420 770 120 625 frankline@centrum.cz

projektový manažer